Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motycz Leśny: Samochód zabił dwóch rowerzystów

Utworzony przez m, 19 kwietnia 2009 r. o 11:12 Powrót do artykułu
...a nic im życia nie przywróci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to audi to nie bylo czasem audi tt? bo jezdzi na lesny takie czarne,ale nie widzialem nigdy by koles ostro zasuwal,wiec nie chce mi sie wierzyc,ze to moglby byc on/?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie nic tym chłopakom nie przywróci życia a mieli je całe przez sobą , dzięki jakiemuś kretynowi który uważa że droga jest jego!!! Ciekawe jak będzie się chciał z tego wywinąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Policja może mnie ukarać za to,że jadę rowerem po chodniku..TO JEST SKANDAL!!! Nie mamy odpowiednich ścieżek rowerowych albo jak są to zaraz się kończą - co wtedy??? Mam prowadzić rower po chodniku 5 km żeby nie dostać mandaty (dla niewtajemniczonych w POLSCE dostaje się mandat za jazdę rowerem po chodniku!). Mamy do wyboru - albo dostać mandat, albo stracić życie...pięknie jest w naszym kraju i nikt sobie z tym nic nie robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechał audi A8 ale stary typ...facet też jest ojcem i wierzcie ze przezywa dramat, bo z nim jechal jego syn rowiesnik rowerzystow...piszecie bzdury z tym wyprzedzaniem na trzeciego, wyprzedzal normalnie jadacy przed nim samochod,ktory moze i mial prawidlową prędkość 50km/h...ale każdy kierowca wie ze to prawie predkosc patrolowa..nie dziwie mu sie ze wyprzedzil bo tez bym tak zrobil i zeby chociaz jechac 70km/h, a droga na tym odcinku nie byla kreta i waska,a to spory samochod i łatwo zachaczyc o kawałek pobocza zeby nie "przytulic sie" do wyprzedzanego,mi tez sie to zdarzało,zaden kierowca nie jest idealny ...i kazd powie nawet traktorzysci ze niewidoczni rowerzysci są jak duchy, ktore pojawiają sie w ostatniej chwili...facet 40letni to dorosla osoba, tez ma syna, na pewno nie chcial zafundowac mu takiej przejazdzki. A ze padlło akurat na nich,to zwykly przypadek,tamtego dnia jechal bo musial... to rownie dobrze moglem ja kierowac i potracic niewidocznego rowerzyste. Wiadomo ze wieksza szanse na przezycie mial kierowca,niz rowerzysta na kawalku blachy wystawiony na bicie...taka prawda, ale szkoda chlopakow. Moze da to do myslenia innym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był odcinek prosty ale wąski, i każdy z nas zawsze jezdzi szybciej niz powinien chociaz o te 20km/h nie ma co sie oszukiwac...1 na 10 chyba przestrzega predkosci 50km/h albo wtedy gdy mija partol..wiec nie bądżcie tacy swięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..paranoja co to sie dzieje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego niektórzy piszecie że to była wina Grześka i Pawła (ze niby zle jechali czy powinni jechac chodnikiem) po pierwsze jechali zgodnie z przepisami na tej trasie, a to ze nie ma trasy rowerowej ani chodnika to nie ich wina. nawet jakby szli pieszo to by było tak samo.a w takich miejscach doświadczony kierowca jadący z pasażerami powinien mieć wzmożoną ostrożność. przy 50km/h nie wyrwał by dwóch drzew bez przesady nie oceniam ile jechał ale śmiem twierdzić ze dwukrotnie więkrzą niż dozwolona na tym odcinku.(to już sprawa policji) ale przydużej prędkości sa mniejsze szanse na szybka reakcje. [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a to ciekawe w artykule napisali ze kierowca po manewrze wyprzedzania zjechal na swoj pas i potracil rowerzystow...to co oni jechali pod prąd?? przeciez to nie są piesi..a te wisnie to i traktor przy 30km na godzine by scial...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie są prymitywni..powinno się współczuć jednym i drugim..rozumiem,gdyby był pijany kierowca...a to byl nieszczesliwy przypadek,ze padło na nich wszystkich...takich wypadkow w PL jest multum ..i nikt nic z tym nie robi,bedą ginęli nastepni...rowerzysci przesiada sie do samochodow i beda sami potracac innych...i to nigdy sie nie skonczy....dopoki jedni i drudzy nie beda wspolpracowac...nie wierze,ze gdyby widzial tych chlopkow ze swiatlami pod siodelkami migajacymi albo jasno ubranych to nie doszloby do tego...widocznie tak mialo byc i juz. Tylu ludzi niewinnie ginie...ciesze sie ze to nie ja ja jechalem tamtą droga wtedy kiedy oni byli na tych rowerach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to jest cos niewiarygodnego co sie teraz dzieje na drogach.. nie znam miejsc a którym sie to stało ale czy droga jest tam równa? moze przez jakies polskie dziury kierowca nie utrzymał kontroli.. o 20.30 nie ma jeszcze szarawki. nie chce nikogo obwiniać póki nie beda wiadome jakieś informacje ale podczas wypadku chyba liczniki sie zatrzymuja w samochodach? nie ma podanego do informacji o szybkosci jazdy kierowcy...? bardzo mi przykro z powodu śmierci. Jeden z chłopaków chodził do mojej szkoły a teraz zamknęly mu sie perspektywy na dalsze życie.. PRZYKRE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sku***ela powinni udupic na pare lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyno o 20.30 jest ciemno jak w du***...wyjrzyj dzis po 20 i powiedz co widzisz ;] a szarowka to najgorsza pora...udupic to powinni takich kretynow jak TY...poczekamy zobaczymy jak kiedys o TObie napisza ze zabiles kogos nieumyslnie,bo nie zauwazyles..czy bedzie...facet i tak ma do konca zycia zapewniony niespokojny sen a o wyrzutach juz nie wspomne...tak nie wiele trzeba bylo,zeby zrujnował sobie i innym zycie,gdyby tylko wiedzial,ze napotka dwoch ciemniaków na rowerach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziewczyno o 20.30 jest ciemno jak w du***...wyjrzyj dzis po 20 i powiedz co widzisz ;] a szarowka to najgorsza pora...udupic to powinni takich kretynow jak TY...poczekamy zobaczymy jak kiedys o TObie napisza ze zabiles kogos nieumyslnie,bo nie zauwazyles..czy bedzie...facet i tak ma do konca zycia zapewniony niespokojny sen a o wyrzutach juz nie wspomne...tak nie wiele trzeba bylo,zeby zrujnował sobie i innym zycie,gdyby tylko wiedzial,ze napotka dwoch ciemniaków na rowerach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziewczyno o 20.30 jest ciemno jak w du***...wyjrzyj dzis po 20 i powiedz co widzisz ;] a szarowka to najgorsza pora...udupic to powinni takich kretynow jak TY...poczekamy zobaczymy jak kiedys o TObie napisza ze zabiles kogos nieumyslnie,bo nie zauwazyles..czy bedzie...facet i tak ma do konca zycia zapewniony niespokojny sen a o wyrzutach juz nie wspomne...tak nie wiele trzeba bylo,zeby zrujnował sobie i innym zycie,gdyby tylko wiedzial,ze napotka dwoch ciemniaków na rowerach...
w ubiegłym roku jechałem tamtędy jako CIEMNIAK na rowerze z małym CIEMNIACZĄTKIEM 3 latka w foteliku i jeden z takich wirachów jak TY lub kierowca tego audi potrącił nas lusterkiem wylądowaliśmy w rowie WIRACHA się nie zatrzymał -było jasno jak to w południe.A ty kretynie też nużka z gazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam nużki "kretynie" tylko nóżkę ;] ... i nie porównuj sytuacji, która wydarzyla sie w dzien z sytuacja z nocy...moze to byl Twoj sasiad ktory Cie nie lubił ;] no popatrz ale Cie nie zabił ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"no a to ciekawe w artykule napisali ze kierowca po manewrze wyprzedzania zjechal na swoj pas i potracil rowerzystow...to co oni jechali pod prąd?? przeciez to nie są piesi..a te wisnie to i traktor przy 30km na godzine by scial..." clowieku traktor a auto co ty porownujesz?? ciagnik ma wieksza moc mimo mniejszej predkosci... "dla mnie to jest cos niewiarygodnego co sie teraz dzieje na drogach.. nie znam miejsc a którym sie to stało ale czy droga jest tam równa? moze przez jakies polskie dziury kierowca nie utrzymał kontroli.. o 20.30 nie ma jeszcze szarawki. nie chce nikogo obwiniać póki nie beda wiadome jakieś informacje ale podczas wypadku chyba liczniki sie zatrzymuja w samochodach? nie ma podanego do informacji o szybkosci jazdy kierowcy...? bardzo mi przykro z powodu śmierci. Jeden z chłopaków chodził do mojej szkoły a teraz zamknęly mu sie perspektywy na dalsze życie.. PRZYKRE " wspominasz o dziurach, wlasnie jesli sa dziury to tym bardziej kierowca powinien zwolnic...chociazby ze wzgledu na samochod bo na naszych polskich dziurach mozna nie tylko stracic panowanie ale i kola... "dziewczyno o 20.30 jest ciemno jak w du***...wyjrzyj dzis po 20 i powiedz co widzisz ;] a szarowka to najgorsza pora...udupic to powinni takich kretynow jak TY...poczekamy zobaczymy jak kiedys o TObie napisza ze zabiles kogos nieumyslnie,bo nie zauwazyles..czy bedzie...facet i tak ma do konca zycia zapewniony niespokojny sen a o wyrzutach juz nie wspomne...tak nie wiele trzeba bylo,zeby zrujnował sobie i innym zycie,gdyby tylko wiedzial,ze napotka dwoch ciemniaków na rowerach... " czlowieku kogo nazywasz Ciemniakiem??Znales Tych ludzi?? Tym Ludziom nalezy sie czacunek...Pokory Troche... Wina jest po obu stronach i nie nam ludziom oceniac czyja wieksza. "wyprzedzal normalnie jadacy przed nim samochod,ktory moze i mial prawidlową prędkość 50km/h...ale każdy kierowca wie ze to prawie predkosc patrolowa..nie dziwie mu sie ze wyprzedzil bo tez bym tak zrobil i zeby chociaz jechac 70km/h, a droga na tym odcinku nie byla kreta i waska,a to spory samochod i łatwo zachaczyc o kawałek pobocza zeby nie "przytulic sie" do wyprzedzanego" predkosc patrolowa to jest 20-30km/h a nie 50km, ludzie tylko sie cieplo zrobilo i ile wiecej wypadkow...wlasnie przez ten cholerny pospiech... spieszy wam sie?? gdzie??do piachu?? SZCZERE KONDOLENCJE I WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZIN WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH W TYM TRAGICZNYM WYPADKU GRZES TY I TWOJ USMIECH NA ZAWSZE W MEJ PAMIECI [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego w artykule nie zawarto informacji o tym drugim samochodzie,bo kierowca audi podjął sie wyprzedzenie suzuki dlatego ze nie jechal pewnie,mysleli ze jest pijany,bo wlączał kierunkowskazy na zakrętach i mrugał cały czas światłami,a w trakcie wyprzedzania zaczął z niewiadomych przyczyn zjeżdzać na nich.. przez niego kierowca audi złapał pobocze i wpadł w poślizg i obłoconymi oponami probował hamowac ale to nic nie dawało i chcąc wyratować sie niefortunie odbił na drugą stronę jezdni...nawet nie wiedział,że ich potracił dopiero jak wyszli..to zobaczyli rowery..i ubranych na czarno rowerzystów. A bzdury o tej predkosci 130km/h osłabiają...czy po przejechaniu zakrętu miał ktoś taką predkość, chyba samobojca...mógł miec 60-70 a przy wyprzedzaniu logiczne ze jedzie sie szybciej...to był nieszczesliwy wypadek...tylko szkoda ze artykuł nie zawiera tego co naprawde sie stało...i tym komentarzu nie mówie o winie kierowcy czy rowerzystów tylko o przebiegu wypadku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że dlatego nie zawiera się wszystkich faktów, ponieważ media szukają zawsze największej sensacji, często samemu ją tworząc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ludzie widzą tylko białe albo czarne...bo ciężko pogodzić się z tym co się stało...tylu rodziców traci dzieci z różnych powodów i nie pisze sie o nich..i to nie tylko tych rodziców spotkało, spotka to też jeszcze wielu...ale można temu zapobiegać jeśli nie w 100% to napewno częściowo..i to dotyczy wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...